google.com, pub-6497066373419060, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Αστέρας Τρίπολης Ξάνθη live - sentragoals.gr
Home » , , » Αστέρας Τρίπολης Ξάνθη live

Αστέρας Τρίπολης Ξάνθη live

Written By news on Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018 | 3:20 μ.μ.

Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη της αναμέτρησης, Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη, για την 20η αγωνιστική της Super League μέσω του sentragoals.gr

10' Σουτ του Ντουρίσκοβιτς στο όριο της περιοχής η μπάλα πάνω στα σώματα των παικτών του Αστέρα.
via
·
3 minutes ago
15:11 - 3 Feb 2018

6' Ο Τόνσο εκτελεί το κόρνερ, ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά αλλά ο Ζίβκοβιτς μπλοκάρει την μπάλα.
via
·
7 minutes ago
15:07 - 3 Feb 2018

5' Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης.
via
·
8 minutes ago
15:06 - 3 Feb 2018

3' Ο Αστέρας Τρίπολης πιέζει την Ξάνθη.
via
·
11 minutes ago
15:04 - 3 Feb 2018

1' Έναρξη αγώνα.
via
·
13 minutes ago
15:01 - 3 Feb 2018

Οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο.
via
·
14 minutes ago
15:00 - 3 Feb 2018

Με σύστημα 4-2-3-1, η ομάδα του Ζίβκοβιτς. Στο τέρμα ο Ζίβκοβιτς. Στην άμυνα δεξιά ο Μπαξεβανίδης, αριστερά ο Σιλά και στο κέντρο οι Λισγάρας και Σβάρνας. Στα χαφ οι Μεχία και Καμαρά. Στον άξονα ο Ντουρίτσκοβιτς δεξιά ο Φασίδης και αριστερά ο Κίκε. Μοναδικός προωθημένος ο Κάστρο.
via
·
15 minutes ago

Με σύστημα 4-2-3-1, η ομάδα του Παντελίδη. Τερματοφύλακας ο Αθανασιάδης. Στην άμυνα δεξιά ο Κώτσιρας, αριστερά ο Γιαννούλης και στο κέντρο οι Σελίν και Πασαλίδης. Αμυντικά χαφ οι Ιγκλέσιας και Μουνάφο. Στον άξονα ο Τόνσο, δεξιά ο Κυριακόπουλος και αριστερά ο Τσιλιάνιδης. Στην επίθεση ο Μανίας.
via
·
16 minutes ago
14:58 - 3 Feb 2018

Η θερμοκρασία σους 15 βαθμούς   στην Τρίπολη.
via
·
19 minutes ago
14:55 - 3 Feb 2018

Σε 11 αναμετρήσεις στην Τρίπολη οι γηπεδούχοι έχουν κερδίσει μόλις μια φορά, αντίθετα η Ξάνθη τρεις. Το βαθμό της ισοπαλίας έχουν μοιραστεί εφτά φορές.
via
·
25 minutes ago
14:49 - 3 Feb 2018

Οι φιλοξενούμενοι προέρχονται από την νίκη επί του Λεβαδειακού με 2-1 και είναι 5η στον βαθμολογικό πίνακα με 27.
via
·

Ο Αστέρας Τρίπολης παραχώρησε την ισοπαλία με 1-1 στον Ολυμπιακό και βρίσκεται στην 7η θέση με 27 βαθμούς.
via
·
27 minutes ago
14:48 - 3 Feb 2018

4ος Βοηθός: Νικόλαος Ρατσιάτος.
via
·
28 minutes ago
14:46 - 3 Feb 2018

Οι Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης και Αντώνιος Σινιοράκης.
via
·
30 minutes ago
14:44 - 3 Feb 2018

Ο Διαιτητής: Ιωάννης Νεοφυτιάδης.
via
·
31 minutes ago

Στον πάγκο:
Αστέρας Τρίπολης: Τσίφτσης, Ισνάλντο, Καλτσάς, Μαντίντα, Μπέρτος, Ντουντού και Χριστόπουλος.
Ξάνθη: Γκαραβέλης, Μελιόπουλος, Γέντρισεκ, Τριάδης, Κασάδο, Μπρίτο και Ντε Λούκας.
via
·
14:43 - 3 Feb 2018

Οι εντεκάδες:

Αστέρας Τρίπολης(Σάββας Παντελίδης): Αθανασιάδης, Κώτσιρας, Γιαννούλης, Πασαλίδης, Σελίν, Κυριακόπουλος, Ιγκλέσιας, Μουνάφο, Τσιλιανίδης, Τόνσο και Μανιάς.

Ξάνθη(Μίλαν Ράσταβατς): Ζίβκοβιτς, Λισγάρας, Κίκε, Μεχία, Μπαξεβανίδης, Ντουρίτσκοβιτς, Σιλά, Σβάρνας, Καμαρά, Φασίδης και Κάστρο.
via
·
34 minutes ago
14:40 - 3 Feb 2018

Καλησπέρα σας. Ο Αστέρας Τρίπολης υποδέχεται την Ξάνθη στις 15:00 στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή και από εδώ θα παρακολουθήσετε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση.